اتحادیه شرکت‌های حفاظت الکترونیک و شبکه های ایمنی

عضویت پروشات‌دُر در اتحادیه شرکت‌های حفاظت الکترونیک و شبکه های ایمنی

پروشات‌دُر پیرو سیاست‌های خود مبنی بر استاندارد سازی محصولات و فرآیندها و تعامل سازنده‌ با بازار داخل و فعالین صنف درب اتوماتیک عضو اتحادیه شرکت‌های حفاظت الکترونیک و شبکه‌های ایمنی گردید.

تاریخچه تأسیس و معرفی اتحادیه
هیئت موسس اتحادیه سراسری شرکتهای فنی مهندسی حفاظت الکترونیک و شبکه های ایمنی با اعتقاد برنیاز به ساماندهی شرکت های فعال در زمینه سیستم های حفاظت الکترونیکی و شبکه های ایمنی در سطح کل کشور و سازماندهی شرکت های مزبور در جهت نظام مند کردن بازارهای فعالیت و نیز حمایت از حقوق آنان در اجرای قراراد های منعقده سازمان های دولتی و عمومی تصمیم برای ایجاد یک تشکل منسجم و سراسری در سطح کشور نمودند.
تلاش بی وقفه هیئت مؤسس پس از سه سال درتاریخ ۲۹/۴/۱۳۸۹ به ثمر نشست و جمع کثیری از شرکتهای همکار با حضور رسمی در اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران همراه با نظارت نماینده رسمی اتـاق بازرگانی ایران و تصویب اسـاسنامه اتحادیه سراسری شرکتهای فنی مهندسی حفاظـت الکتـرونیک، سرانجام اولین گام را برای ایجاد تشکل فوق در راستای نظم دهی و ساماندهی فعالین این حوزه برداشتند و با رأی قاطع درتصویب اساسنامه و انتخاب اعضاء هیئت مدیره به مدت سه سال برای حفظ و حمایت قانونی از اعضای خود اقدام نمودند.
اتحادیه در تاریخ ۱۹/۷/۱۳۸۹ تحت شماره ۲۸۳ در اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران ثبت و آگهی تاسیس در روزنامۀ رسمی کشور به شماره ۱۹۱۲۹ مورخ ۱۰/۸/۱۳۸۹ منتشر شده است.

همچنین سایر همکاران گرامی میتوانند ازطریق این لینک اطلاعات و مدارک مورد نیاز جهت عضویت در اتحادیه سراسری را ملاحظه نمایند .

برچسب ها: بدون برچسب

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.