پروشات دُر مفتخر است به‌عنوان اولین تولیدکننده درب‌های اتوماتیک شیشه‌ای در ایران محصولات خود را از طریق نمایندگان انحصاری خود در سراسر ایران تولید و به صورت مستقیم به مشتریان خود ارائه دهد.

انتقال مستقیم کالا و خدمات از تولیدکننده به مشتری نهایی به‌صورت مستقیم همواره ایده آل ترین حالت خرید برای مصرف‌کنندگان می‌باشد امری که به علت وجود واسطه‌های فراوان از قبیل بازرگانان، نمایندگان و شرکای تجاری در بازار درب اتوماتیک ایران به‌سختی امکان‌پذیر بوده و درب‌های اتوماتیک فروش رفته غالباً با اختلاف قیمت فراوان از درب کارخانه به دست هموطنان گرامی می‌رسند.

خرید مستقیم از تولیدکننده فواید فراوانی را ازجمله:

تولید و فروش مستقیم
تولید و فروش مستقیم

 

  1. در اختیار قرار گرفتن کالای اصل و باکیفیت
  2. قیمت تمام‌شده ارزان،
  3. خدمات پس از فروش مطمئن،
  4. ارزیابی نیاز مشتری و برآورد آن
  5. کاهش ریسک خرید

برای مشتریان به همراه خواهد داشت .

نمایندگان پروشات دُر وظیفه کارشناسی، نصب و خدمات پس از فروش درب‌های اتوماتیک شیشه‌ای پروشات را به عهده داشته و همواره از طریق دوره‌های آموزشی مختلف که توسط شرکت پروشات برگزار می‌گردد مورد آموزش قرارگرفته و از آخرین تکنولوژی‌ها و فن‌آوری‌های مربوط به درب‌های اتوماتیک آگاه هستند.

 

پروشات دُر به‌منظور تسریع خدمات‌رسانی درب‌های اتوماتیک فروش رفته خود در سراسر ایران، انبارهای قطعات مصرفی در دفتر نمایندگان خود ایجاد نموده تا در صورت نیاز کالای مورد نظر بدون اتلاف وقت در اختیار مشتریان محترم قرار گیرد.

نمایندگان انحصاری پروشات دُر موظف می‌باشند محصولات این شرکت را باقیمت‌های مصوب دفتر مرکزی و در اوراق اداری پروشات فاکتور نموده و در اختیار مشتریان قرار دهند .

تیم بازرگانی و فروش پروشات همواره تمام تلاش خود را در راستای ارج نهادن به خواسته‌های مشتریان خود به کار بسته و از طرق واحد مدیریت ارتباط با مشتریان پاسخگوی انتقادات و پیشنهادات مشتریان نهایی خود می‌باشند و عملکرد نمایندگان شرکت در نقاط مختلف کشور را مورد پایش قرار می‌دهند.

برگزاری کلاس‌های مدیریت ارتباط با مشتریان برای پرسنل فروش و نمایندگان شرکت پروشات و راه‌اندازی نرم‌افزار CRM خود گواه تلاش روزمره پروشات در راستای رضایتمندی حداکثری هموطنان و مشتریان گرامی این شرکت است.